Son Haberler
Anasayfa » Teknoloji » Lenovo Y510P Bilgisayar Yorumu

Lenovo Y510P Bilgisayar Yorumu

Teknoloji ile ilgili haberleri incelediğimizde bilgisayar meraklılarını yakından ilgilendiren önemli bir ürün dikkatlerden kaçmamaktadır. Oyun severlerin merakla bekledikleri, ve alabilmek için sıraya girdikleri bu teknoloji harikası diye bakılan Lenovo Y510p bilgisayar cihazının nihayet Türkiye’ye de geldiğini görüyoruz.

HepsiBurada ve Vatan Bilgisayar’da satışa çıkmış olan bu yüksek performanslı multimedia dizüstü bilgisayar, performansı ve gücüyle herkesi kendine hayran bırakacağı konusunda çok iddialılar. Lenovo Y510p’yi bu kadar önemli kılan, 15.6 inç geniş ekrana sahip olması, çift ekran kartına sahip olmasıdır. Birbiriyle değiştirilebilen özel ultrabay ünite de bulunmakta ve anında yükseltme yapabilmenize olanak tanıması onu ayrıcalıklı yapmasına yetmektedir. Böylelikle de performansı arttırabilmektedir. Bilgisayarından oyun oynayan, film ya da video seyretmeyi seven kullanıcılara eşsiz bir görüntü sağlamaktadır. Ayrıca da multimedia teknolojilerini aynı anda sunabilmektedir. Akabinde özel grafikler, ses ve işlemci teknolojileri bu bilgisayarda eğlenceyi farklı bir boyuta getirmektedir. Yeni Windows 8 ara yüzü için optimize edilmiş akıllı touchpad, yazma konforunu da artırmıştır. Tuşları da alttan aydınlatmalıdır. AccuType klavye, entegre 720p HD Web Kamerası ve dijital mikrofonlar, bilgisayarı diğerlerinden ayrıcalıklı yapmaktadır.

Entegre JBL tasarımlı stereo hoparlörler ürünü oyun severlerin vazgeçilmezi yapıyor. 10 kata kadar daha hızlı dosya aktarımını sağlamaktadır. Süper Speed USB 3.0 sayesinde ise dizüstü bilgisayarınızla diğer aygıtlar arasında hızlıca bilgi aktarımı yapabilinmektedir. Veya Bluetooth aracılığıyla verilerinizi kablosuz olarak paylaşabilirsiniz.

Konu Hakkında Yapılan Aramalar:

  y510p, , 

Hakkında Shn Bilişim

Check Also

The Fight Against Tech Protecting Start Page

If You Read Nothing Else Today, Read This Report on Tech Protecting Start Page You …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir