Son Haberler
Anasayfa » İnceleme » İslami Ajanda – Namaz Vakti Programı

İslami Ajanda – Namaz Vakti Programı

İslami Ajanda programı, İslami televizyon kanallarını internet aracılığı ile çoğu bir arada olarak. İslami televizyon kanallarının yanında islami radyo kanallarının yayınlarınız kullanıcılarına “ücretsiz” olarak sunan kapsamlı bir uygulama. Uygulamanın daha da güzel bir yanı ise, internet üzerinden günlük olarak güncellenen ve namaz vakitlerini kullanıcılarını anlık olarak uyarabilen bir program olması.

islami_ajanda_icerik
Vacip namaz kılınma vakitlerini, kerahat vakitlerini, namaz kılınmayacak vakitleri gösterebilmesi, bu uygulamayı benzer uygulamalardan ayıran en büyük özelliği. Benzer uygulama dedik ama pek benzeri de yok aslında. Yani islami olarak multimedya içeriklerini sunan başka bir uygulama yok.

İnternete bağlı olduğunuz sürece bilgilerini günceller ve bulunduğunuz şehire göre namaz vakitlerini gösterir, namaz vakiti geldiğinde sizi uyararak yardımcı olur.

İslami Ajanda uygulamasının özellikleri arasında

namaz vakitleri için geri sayım, namaz vakitleri için kalan dakika uyarısı, kerahat vakti için kalan dakika uyarısı, sünnet namazları için uyarılar, O an hangi namaz vakti olduğunu renkli olarak gösterebilme, diyanet.gov.tr adresinden namaz vakitlerini otomatik güncelleme, televizyon özelliği, radyo özelliği, ajanda özelliği, arayüz üzerinden dolar euro ve altın fiyat takibi, bulunduğunuz ilin hava durumu göstergesi gibi özellikleri

barındırmaktadır. İslami ajanda, Windows işletim sistemi kullanıcıları için uygun olan ücretsiz ve yerli bir programdır.
Program Boyutu: 476 Kb. Uygulama Lisansı : Ücretsiz Çalışma Platformu: Windows XP, 7, 8 www.islamiajanda.com İslami Ajanda v.1.1 Programı İndir

Hakkında Murat SK

Murat SK, BilişimNokta’nın kurucu ortaklarından. 1998 yılından beri web tabanlı uygulamalar ile ilgileniyor. Hem yazılım ile ilgili hem de tasarım ile ilgili makaleler yazıyor. Yeni teknolojinin yeni ürünlerini inceler, raporunu paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir