Son Haberler
Anasayfa » Arama Motoru » Google Sadece Arama Motoru Mu?

Google Sadece Arama Motoru Mu?

Bugün değinmek istediğimiz bir diğer konu ise, Google olacak. Zira, özellikle son yıllarda yaptığı gelişimler ve attığı adımlar ile insanlara “Google sadece arama motoru mu?” Sorusunu sorduruyor Google… Soruya genel olarak cevap vermek gerekirse hayır diyebiliriz. Zira, Google bünyesinde artık bir çok farklı alanda hizmet sunan ve insanlara çok ciddi teknolojik çözümler sunabilen bir yapı haline gelmiş durumda.

Aslında Bu İyi Bir Gelişme

Google ana sayfasına girdiğiniz vakit; dilediğiniz aramayı çok rahat bir şekilde yapmanız ve özel olarak geliştirilen algoritmalar sayesinde aradığınızı çok rahat bir biçimde bulmanız mümkün oluyor. Bu, çok iyi bir durum. Zira ana sayfasında ki sadeliği bozmaması, Google için çok ciddi bir nokta. Bu sadeliğin altında ise; çok ciddi ve önemli hizmetler yer alıyor. Mail, ajandalar, takvimler, sunum hazırlamalar, geliştiriciler ya da haberler gibi bir çok imkân arka planda sizlere sunulmuş durumda. Böylelikle hem sadece bir sistem içerisin de aradığınızı çok rahat bir şekilde bulabiliyor, hem de sorun yaşamadan arka planda ihtiyaçlarınızı giderme şansına sahip oluyorsunuz.

Üstelik, tüm bu imkânları tamamen ücretsiz bir şekilde bizlere sunan Google, robot araştırmaları gibi teknolojinin farklı alanlarına da yatırımlar yapıyor. Bu sayede teknolojinin her açıdan gelişmesi ve insanlar için daha faydalı bir hale gelmesi de Google sayesin de gene mümkün hale gelebiliyor.

Hakkında Shn Bilişim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir